WLB92ZC1100PBQMB
DigiKeys varenummer
2170-WLB92ZC1100PBQMB-ND
Producenter
Producentens varenummer
WLB92ZC1100PBQMB
Beskrivelse
WORK LIGHT DIMMABLE 1100MM
Producentens standard leveringstid
9 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Arbejdsbelysning Hvid, Kølig 43,31" (1100,0mm) 120VAC Rørformet, diffus
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
WLB92ZC1100PBQMB Modeller
Funktioner
Kaskadebar, dæmpbar, til/fra-switch
Producenter
Banner Engineering Corporation
Husmateriale
Aluminium (Al)
Serie
Estimeret levetid
50,000 timer
Emballage
Boks
Termineringsudformning
Stikforbindelse
Varestatus
Aktiv
Driftstemperatur
-40°C – 45°C
Belysningsfarve
Hvid, Kølig
IP (Ingress Protection)
IP40
Lysstrøm
7150lm
Linsetype
Rørformet, diffus
Længde
43,31" (1100,0mm)
Godkendelsesagentur
CE, cULus
Profil (B x H)
3,82" x 4,09" (97,0mm x 104,0mm)
Grundlæggende varenummer
Spænding - Forsyning
120VAC