WLB92X550PWMQ
DigiKeys varenummer
2170-WLB92X550PWMQ-ND
Producenter
Producentens varenummer
WLB92X550PWMQ
Beskrivelse
WLB92 WORK LIGHT BAR; PWM DIMMIN
Producentens standard leveringstid
4 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Arbejdsbelysning Hvid 21,65" (550,0mm) 24VDC Rørformet, diffus
Kategori
Spænding - Forsyning
24VDC
Producenter
Banner Engineering Corporation
Funktioner
Dæmpbar
Serie
Husmateriale
Aluminium (Al)
Emballage
Boks
Estimeret levetid
50,000 timer
Varestatus
Aktiv
Termineringsudformning
Stikforbindelse (M12)
Belysningsfarve
Hvid
Driftstemperatur
-40°C – 70°C
Lysstrøm
3510lm
IP (Ingress Protection)
IP40
Længde
21,65" (550,0mm)
Linsetype
Rørformet, diffus
Profil (B x H)
3,82" x 4,09" (97,0mm x 104,0mm)