WLB32ZC850EPBQMB
DigiKeys varenummer
2170-WLB32ZC850EPBQMB-ND
Producenter
Producentens varenummer
WLB32ZC850EPBQMB
Beskrivelse
WLB32 WORK LIGHT BAR; SWITCHED H
Producentens standard leveringstid
4 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Arbejdsbelysning Hvid 33,46" (850,0mm) 90 – 264VAC Rørformet, diffus
EDA/CAD-modeller
WLB32ZC850EPBQMB Modeller
Kategori
Spænding - Forsyning
90 – 264VAC
Funktioner
Kaskadebar, høj/lav/fra, afskærmning
Termineringsudformning
Trådledere
Belysningsfarve
Hvid
Driftstemperatur
-25°C – 45°C
Lysstrøm
2250lm
Længde
33,46" (850,0mm)
Profil (B x H)
1,51" x 1,89" (38,4mm x 48,0mm)