WLB32ZC1130PBQM
DigiKeys varenummer
2170-WLB32ZC1130PBQM-ND
Producenter
Producentens varenummer
WLB32ZC1130PBQM
Beskrivelse
WORK LIGHT STRIP 1130MM
Producentens standard leveringstid
6 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Arbejdsbelysning Hvid, Kølig 44,49" (1130,0mm) 90 – 264VAC Rørformet, diffus
EDA/CAD-modeller
WLB32ZC1130PBQM Modeller
Funktioner
Kaskadebar, høj/lav/fra
Termineringsudformning
Stikforbindelse
Driftstemperatur
-40°C – 70°C
Belysningsfarve
Hvid, Kølig
Lysstrøm
3000lm
Længde
44,49" (1130,0mm)
Godkendelsesagentur
CE, cULus
Profil (B x H)
1,26" x 1,81" (32,0mm x 46,0mm)
Grundlæggende varenummer
Spænding - Forsyning
90 – 264VAC