WLB32C1130PBQ
DigiKeys varenummer
2170-WLB32C1130PBQ-ND
Producenter
Producentens varenummer
WLB32C1130PBQ
Beskrivelse
WORK LIGHT STRIP 1130MM
Producentens standard leveringstid
6 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Arbejdsbelysning Hvid, Kølig 44,49" (1130,0mm) 12 – 30VDC Rørformet, diffus
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
WLB32C1130PBQ Modeller
Funktioner
Høj/lav/fra
Producenter
Banner Engineering Corporation
Husmateriale
Aluminium (Al)
Serie
Estimeret levetid
50,000 timer
Emballage
Boks
Termineringsudformning
Stikforbindelse (M12)
Varestatus
Aktiv
Driftstemperatur
-40°C – 70°C
Belysningsfarve
Hvid, Kølig
IP (Ingress Protection)
IP50 - Støvbeskyttet
Lysstrøm
3000lm
Linsetype
Rørformet, diffus
Længde
44,49" (1130,0mm)
Godkendelsesagentur
CE, cULus
Profil (B x H)
1,26" x 1,81" (32,0mm x 46,0mm)
Grundlæggende varenummer
Spænding - Forsyning
12 – 30VDC