VS8APFF50BQ3
DigiKeys varenummer
2170-VS8APFF50BQ3-ND
Producenter
Producentens varenummer
VS8APFF50BQ3
Beskrivelse
VS8 SERIES: BLUE LED FIXED FIELD
Producentens standard leveringstid
5 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Baggrundsundertrykkelse Optiske sensorer 1,969" (50mm) PNP - Kun output ved lys
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
VS8APFF50BQ3 Modeller
Kategori
Responstid
500µs
Producenter
Banner Engineering Corporation
Outputkonfiguration
PNP - Kun output ved lys
Serie
Lyskilde
Blå LED
Emballage
Boks
Tilslutningsmetode
Stikforbindelse
Varestatus
Aktiv
IP (Ingress Protection)
IP67, IEC, NEMA 6P
Registreringsmetode
Baggrundsundertrykkelse
Driftstemperatur
-20°C – 60°C
Registreringsafstand
1,969" (50mm)
Grundlæggende varenummer
Spænding - Forsyning
10V – 30V