SLSCR30-1650Q8
DigiKeys varenummer
2170-SLSCR30-1650Q8-ND
Producenter
Producentens varenummer
SLSCR30-1650Q8
Beskrivelse
LIGHT CURTAIN HAND/ARM 30MM
Producentens standard leveringstid
5 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Lysgardin 30mm Hånd/arm Afblænding
Kategori
Beskyttende højde
1650mm
Producenter
Banner Engineering Corporation
Driftområde
0,1m – 18,0m
Serie
Funktioner
Afblænding
Emballage
Boks
IP (Ingress Protection)
IP65 - Støvtæt, Vandbestandig
Varestatus
Aktiv
Driftstemperatur
0°C – 55°C
Beskyttelse
Hånd/arm
Spænding - Forsyning
24VDC
Registreringsfunktionalitet
30mm