SLSCE30-1350Q8
DigiKeys varenummer
2170-SLSCE30-1350Q8-ND
Producenter
Producentens varenummer
SLSCE30-1350Q8
Beskrivelse
LIGHT CURTAIN HAND/ARM 30MM
Producentens standard leveringstid
5 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Lysgardin 30mm Hånd/arm
Kategori
Beskyttende højde
1350mm
Producenter
Banner Engineering Corporation
Driftområde
0,1m – 18,0m
Serie
IP (Ingress Protection)
IP65 - Støvtæt, Vandbestandig
Emballage
Boks
Driftstemperatur
0°C – 55°C
Varestatus
Aktiv
Spænding - Forsyning
24VDC
Beskyttelse
Hånd/arm
Grundlæggende varenummer
Registreringsfunktionalitet
30mm