SLSCE14-300Q8
DigiKeys varenummer
2170-SLSCE14-300Q8-ND
Producenter
Producentens varenummer
SLSCE14-300Q8
Beskrivelse
LIGHT CURTAIN FINGER 14MM
Producentens standard leveringstid
5 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Lysgardin 14mm Finger
Kategori
Beskyttende højde
300mm
Producenter
Banner Engineering Corporation
Antal stråler
40
Serie
Driftområde
0,1m – 6,0m
Emballage
Boks
IP (Ingress Protection)
IP65 - Støvtæt, Vandbestandig
Varestatus
Aktiv
Driftstemperatur
0°C – 55°C
Beskyttelse
Finger
Spænding - Forsyning
24VDC
Registreringsfunktionalitet
14mm