SLLVP23-630
DigiKeys varenummer
2170-SLLVP23-630-ND
Producenter
Producentens varenummer
SLLVP23-630
Beskrivelse
LIGHT CURTAIN HAND 23MM
Producentens standard leveringstid
5 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Lysgardin 23mm Hånd
Kategori
Beskyttende højde
630mm
Driftområde
0,1m – 8,0m
Emballage
Bulk
Driftstemperatur
-20°C – 55°C
Spænding - Forsyning
24VDC
Beskyttelse
Hånd
Grundlæggende varenummer
Registreringsfunktionalitet
23mm