SLLVP23-1330
DigiKeys varenummer
2170-SLLVP23-1330-ND
Producenter
Producentens varenummer
SLLVP23-1330
Beskrivelse
LIGHT CURTAIN HAND 23MM
Detaljeret beskrivelse
Lysgardin 23mm Hånd
Kategori
Beskyttende højde
1330mm
Driftstemperatur
-20°C – 55°C
Spænding - Forsyning
24VDC
Registreringsfunktionalitet
23mm