SLLVP23-1050
DigiKeys varenummer
2170-SLLVP23-1050-ND
Producenter
Producentens varenummer
SLLVP23-1050
Beskrivelse
LIGHT CURTAIN HAND 23MM
Producentens standard leveringstid
5 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Lysgardin 23mm Hånd
Kategori
Beskyttende højde
1050mm
Producenter
Banner Engineering Corporation
Driftområde
0,1m – 8,0m
Serie
IP (Ingress Protection)
IP65/IP67 - Støvtæt, Vandbestandig, Vandtæt
Emballage
Bulk
Driftstemperatur
-20°C – 55°C
Varestatus
Aktiv
Spænding - Forsyning
24VDC
Beskyttelse
Hånd
Grundlæggende varenummer
Registreringsfunktionalitet
23mm