SLLR23-980-S
DigiKeys varenummer
2170-SLLR23-980-S-ND
Producenter
Producentens varenummer
SLLR23-980-S
Beskrivelse
LIGHT CURTAIN FINGER/HAND 23MM
Detaljeret beskrivelse
Lysgardin 23mm Finger/hånd Kun modtager
Kategori
Beskyttende højde
980mm
Funktioner
Kun modtager
Driftstemperatur
-20°C – 55°C
Beskyttelse
Finger/hånd
Spænding - Forsyning
24VDC
Registreringsfunktionalitet
23mm