SLLR14-1820-S
DigiKeys varenummer
2170-SLLR14-1820-S-ND
Producenter
Producentens varenummer
SLLR14-1820-S
Beskrivelse
LIGHT CURTAIN FINGER 14MM
Producentens standard leveringstid
4 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Lysgardin 14mm Finger Kun modtager
Kategori
Beskyttende højde
1,82m
Funktioner
Kun modtager
Driftstemperatur
-20°C – 55°C
Beskyttelse
Finger
Spænding - Forsyning
24VDC
Registreringsfunktionalitet
14mm