SLLE40-560-S
DigiKeys varenummer
2170-SLLE40-560-S-ND
Producenter
Producentens varenummer
SLLE40-560-S
Beskrivelse
LIGHT CURTAIN HAND/ARM 40MM
Detaljeret beskrivelse
Lysgardin 40mm Hånd/arm Kun sender
Kategori
Beskyttende højde
560mm
Funktioner
Kun sender
Driftstemperatur
-20°C – 55°C
Beskyttelse
Hånd/arm
Spænding - Forsyning
24VDC
Registreringsfunktionalitet
40mm