SLLE23-560-S
DigiKeys varenummer
2170-SLLE23-560-S-ND
Producenter
Producentens varenummer
SLLE23-560-S
Beskrivelse
LIGHT CURTAIN FINGER/HAND 23MM
Detaljeret beskrivelse
Lysgardin 23mm Finger/hånd Kun sender
Kategori
Beskyttende højde
560mm
Funktioner
Kun sender
Driftstemperatur
-20°C – 55°C
Beskyttelse
Finger/hånd
Spænding - Forsyning
24VDC
Registreringsfunktionalitet
23mm