SLLCR40-1820-S
DigiKeys varenummer
2170-SLLCR40-1820-S-ND
Producenter
Producentens varenummer
SLLCR40-1820-S
Beskrivelse
LIGHT CURTAIN HAND/ARM 40MM
Detaljeret beskrivelse
Lysgardin 40mm Hånd/arm Kun modtager
Kategori
Beskyttende højde
1,82m
Driftstemperatur
-20°C – 55°C
Beskyttelse
Hånd/arm
Spænding - Forsyning
24VDC
Registreringsfunktionalitet
40mm