SLLCR14-560-S
DigiKeys varenummer
2170-SLLCR14-560-S-ND
Producenter
Producentens varenummer
SLLCR14-560-S
Beskrivelse
LIGHT CURTAIN FINGER 14MM
Detaljeret beskrivelse
Lysgardin 14mm Finger Kun modtager
Kategori
Beskyttende højde
560mm
Driftstemperatur
-20°C – 55°C
Beskyttelse
Finger
Spænding - Forsyning
24VDC
Registreringsfunktionalitet
14mm