SLLCR14-1470-S
DigiKeys varenummer
2170-SLLCR14-1470-S-ND
Producenter
Producentens varenummer
SLLCR14-1470-S
Beskrivelse
LIGHT CURTAIN FINGER 14MM
Producentens standard leveringstid
4 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Lysgardin 14mm Finger Kun modtager
Kategori
Beskyttende højde
1,47m
Producenter
Banner Engineering Corporation
Driftområde
0,1m – 12,0m
Serie
Funktioner
Kun modtager
Emballage
Boks
IP (Ingress Protection)
IP65/IP67 - Støvtæt, Vandbestandig, Vandtæt
Varestatus
Aktiv
Driftstemperatur
-20°C – 55°C
Beskyttelse
Finger
Spænding - Forsyning
24VDC
Registreringsfunktionalitet
14mm