SLLCP40-1820P88
DigiKeys varenummer
2170-SLLCP40-1820P88-ND
Producenter
Producentens varenummer
SLLCP40-1820P88
Beskrivelse
LIGHT CURTAIN ARM/FOOT 40MM
Producentens standard leveringstid
5 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Lysgardin 40mm Arm/fod Afblænding
Kategori
Beskyttende højde
1820mm
Producenter
Banner Engineering Corporation
Driftområde
0,1m – 12,0m
Serie
Funktioner
Afblænding
Emballage
Boks
IP (Ingress Protection)
IP65/IP67 - Støvtæt, Vandbestandig, Vandtæt
Varestatus
Aktiv
Driftstemperatur
-20°C – 55°C
Beskyttelse
Arm/fod
Spænding - Forsyning
24VDC
Registreringsfunktionalitet
40mm