SLLCP23-1330P88
DigiKeys varenummer
2170-SLLCP23-1330P88-ND
Producenter
Producentens varenummer
SLLCP23-1330P88
Beskrivelse
LIGHT CURTAIN HAND 23MM
Producentens standard leveringstid
5 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Lysgardin 23mm Hånd Afblænding
Kategori
Beskyttende højde
1330mm
Funktioner
Afblænding
Driftstemperatur
-20°C – 55°C
Beskyttelse
Hånd
Spænding - Forsyning
24VDC
Registreringsfunktionalitet
23mm