SGSXP4-300Q88
DigiKeys varenummer
2170-SGSXP4-300Q88-ND
Producenter
Producentens varenummer
SGSXP4-300Q88
Beskrivelse
LIGHT CURTAIN PAIR 300MM
Producentens standard leveringstid
18 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Lysgardin
Kategori
Stråleafstand
300mm
Producenter
Banner Engineering Corporation
Driftområde
6,0m – 60,0m
Serie
IP (Ingress Protection)
IP65 - Støvtæt, Vandbestandig
Emballage
Bulk
Driftstemperatur
0°C – 50°C
Varestatus
Aktiv
Spænding - Forsyning
24VDC
Beskyttende højde
900mm