SGSMA2-500Q12
DigiKeys varenummer
2170-SGSMA2-500Q12-ND
Producenter
Producentens varenummer
SGSMA2-500Q12
Beskrivelse
LIGHT CURTAIN 500MM
Producentens standard leveringstid
18 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Lysgardin Muting funktion
Kategori
Stråleafstand
500mm
Producenter
Banner Engineering Corporation
Driftområde
0,5m – 8,0m
Serie
Funktioner
Muting funktion
Emballage
Bulk
IP (Ingress Protection)
IP65 - Støvtæt, Vandbestandig
Varestatus
Aktiv
Driftstemperatur
0°C – 50°C
Beskyttende højde
500mm
Spænding - Forsyning
24VDC