S4BR30-900-S
DigiKeys varenummer
2170-S4BR30-900-S-ND
Producenter
Producentens varenummer
S4BR30-900-S
Beskrivelse
SAFETY LIGHT CURTAIN, RECEIVER
Producentens standard leveringstid
4 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Lysgardin 30mm Hånd/arm Kun modtager
Kategori
Beskyttende højde
900mm
Producenter
Banner Engineering Corporation
Driftområde
0,1m – 12,0m
Serie
Funktioner
Kun modtager
Emballage
Boks
IP (Ingress Protection)
IP65 - Støvtæt, Vandbestandig
Varestatus
Aktiv
Driftstemperatur
-20°C – 55°C
Beskyttelse
Hånd/arm
Spænding - Forsyning
24VDC
Registreringsfunktionalitet
30mm