S4BE30-450-S
DigiKeys varenummer
2170-S4BE30-450-S-ND
Producenter
Producentens varenummer
S4BE30-450-S
Detaljeret beskrivelse
Lysgardin 30mm Hånd/arm Kun sender
Kategori
Beskyttende højde
450mm
Driftstemperatur
-20°C – 55°C
Spænding - Forsyning
24VDC
Registreringsfunktionalitet
30mm