S4BE30-1200-S
DigiKeys varenummer
2170-S4BE30-1200-S-ND
Producenter
Producentens varenummer
S4BE30-1200-S
Beskrivelse
SAFETY LIGHT CURTAIN, EMITTER
Producentens standard leveringstid
4 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Lysgardin 30mm Hånd/arm Kun sender
Kategori
Beskyttende højde
1200mm
Producenter
Banner Engineering Corporation
Driftområde
0,1m – 12,0m
Serie
Funktioner
Kun sender
Emballage
Boks
IP (Ingress Protection)
IP65 - Støvtæt, Vandbestandig
Varestatus
Aktiv
Driftstemperatur
-20°C – 55°C
Beskyttelse
Hånd/arm
Spænding - Forsyning
24VDC
Registreringsfunktionalitet
30mm