QS30VR3FF400
DigiKeys varenummer
2170-QS30VR3FF400-ND
Producenter
Producentens varenummer
QS30VR3FF400
Beskrivelse
WORLD-BEAM QS30 SERIES: UNIVERSA
Producentens standard leveringstid
4 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Baggrundsundertrykkelse Optiske sensorer 15,748" (400mm) SPDT
Kategori
Responstid
15ms
Producenter
Banner Engineering Corporation
Outputkonfiguration
SPDT
Serie
Lyskilde
Rød (680nm)
Emballage
Bulk
Tilslutningsmetode
Kabel med stikforbindelse
Varestatus
Aktiv
IP (Ingress Protection)
IP67, IEC, NEMA 6P
Registreringsmetode
Baggrundsundertrykkelse
Kabellængde
354,331" (9000,00mm)
Registreringsafstand
15,748" (400mm)
Driftstemperatur
-20°C – 70°C
Spænding - Forsyning
24 – 250VAC, 12 – 250VDC