QS30EXH2O
DigiKeys varenummer
2170-QS30EXH2O-ND
Producenter
Producentens varenummer
QS30EXH2O
Beskrivelse
WORLD-BEAM QS30 SERIES: H2O HP E
Producentens standard leveringstid
4 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Gennemstråle Optiske sensorer 13,12' (4m)
Kategori
Responstid
1ms
Producenter
Banner Engineering Corporation
Lyskilde
LED
Serie
Tilslutningsmetode
Kabel
Emballage
Boks
IP (Ingress Protection)
IP67, IEC, NEMA 6P
Varestatus
Aktiv
Kabellængde
78,74" (2m)
Registreringsmetode
Gennemstråle
Driftstemperatur
-20°C – 60°C
Registreringsafstand
13,12' (4m)
Grundlæggende varenummer
Spænding - Forsyning
10V – 30V