QS30ELVCQ5
DigiKeys varenummer
2170-QS30ELVCQ5-ND
Producenter
Producentens varenummer
QS30ELVCQ5
Beskrivelse
WORLD-BEAM QS30 SERIES CLEAR OBJ
Producentens standard leveringstid
4 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Retroreflektive, ikke-polariseret Optiske sensorer 78,740" (2m) NPN/PNP - Kun output ved mørke/kun output ved lys - Valgbart
Kategori
Responstid
500µs
Producenter
Banner Engineering Corporation
Outputkonfiguration
NPN/PNP - Kun output ved mørke/kun output ved lys - Valgbart
Serie
Lyskilde
Rød (660nm)
Emballage
Boks
Tilslutningsmetode
Stikforbindelse
Varestatus
Aktiv
IP (Ingress Protection)
IP67, IEC, NEMA 6P
Registreringsmetode
Retroreflektive, ikke-polariseret
Justeringstype
Justerbar
Registreringsafstand
78,740" (2m)
Driftstemperatur
-10°C – 55°C
Spænding - Forsyning
10V – 30V