Q4XTULAF600-Q8
DigiKeys varenummer
2170-Q4XTULAF600-Q8-ND
Producenter
Producentens varenummer
Q4XTULAF600-Q8
Beskrivelse
PHOTO SEN 600MM 0-10V
Producentens standard leveringstid
4 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Baggrundsundertrykkelse Optiske sensorer 0,984" – 23,622" (25mm – 600mm) Analog
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
Q4XTULAF600-Q8 Modeller
Kategori
Responstid
500µs
Producenter
Banner Engineering Corporation
Outputkonfiguration
Analog
Serie
Lyskilde
Rød LED
Emballage
Boks
Tilslutningsmetode
Stikforbindelse, M12
Varestatus
Aktiv
IP (Ingress Protection)
IP67, IP68, IP69K
Registreringsmetode
Baggrundsundertrykkelse
Justeringstype
Justerbar
Registreringsafstand
0,984" – 23,622" (25mm – 600mm)
Driftstemperatur
-10°C – 50°C
Spænding - Forsyning
12V – 30V