Q4XTKLAF300-Q8
DigiKeys varenummer
2170-Q4XTKLAF300-Q8-ND
Producenter
Producentens varenummer
Q4XTKLAF300-Q8
Beskrivelse
SENSOR OPTICAL 3-30CM
Producentens standard leveringstid
4 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Optical Sensor 0,98" – 11,81" (3 – 30cm) udgange
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
Q4XTKLAF300-Q8 Modeller
Kategori
Registreringsafstand
0,98" – 11,81" (3 – 30cm)
Spænding - Forsyning
10V – 30V
Serie
Driftstemperatur
-10°C – 50°C