Q4XFULAF310-Q8
DigiKeys varenummer
2170-Q4XFULAF310-Q8-ND
Producenter
Producentens varenummer
Q4XFULAF310-Q8
Beskrivelse
LASER ADJ SENSOR, 310MM, QD
Producentens standard leveringstid
5 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Optical Sensor 1,38" – 12,20" (4 – 31cm) Analog udgange
Kategori
Registreringsafstand
1,38" – 12,20" (4 – 31cm)
Producenter
Banner Engineering Corporation
Udgangstype
Analog
Serie
Spænding - Forsyning
12V – 30V
Emballage
Boks
Driftstemperatur
-10°C – 50°C