Q12AB6FF50
DigiKeys varenummer
2170-Q12AB6FF50-ND
Producenter
Producentens varenummer
Q12AB6FF50
Beskrivelse
PHOTO SEN 50MM LO BIPOLAR
Producentens standard leveringstid
7 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Baggrundsundertrykkelse Optiske sensorer 1,969" (50mm) NPN/PNP - Kun output ved lys
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
Q12AB6FF50 Modeller
Kategori
Responstid
1,3ms, 900µs
Producenter
Banner Engineering Corporation
Outputkonfiguration
NPN/PNP - Kun output ved lys
Serie
Lyskilde
LED
Emballage
Pose
Tilslutningsmetode
Kabel
Varestatus
Aktiv
IP (Ingress Protection)
IP67, IEC
Registreringsmetode
Baggrundsundertrykkelse
Kabellængde
78,74" (2m)
Registreringsafstand
1,969" (50mm)
Driftstemperatur
-20°C – 55°C
Spænding - Forsyning
10V – 30V