M12PFF50Q8
DigiKeys varenummer
2170-M12PFF50Q8-ND
Producenter
Producentens varenummer
M12PFF50Q8
Beskrivelse
SEN PHOTO 50MM PNP
Producentens standard leveringstid
4 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Baggrundsundertrykkelse Optiske sensorer 1,969" (50mm) PNP - Kun output ved mørke/kun output ved lys
Kategori
Responstid
500µs
Producenter
Banner Engineering Corporation
Outputkonfiguration
PNP - Kun output ved mørke/kun output ved lys
Serie
Lyskilde
Rød (680nm)
Emballage
Pose
Tilslutningsmetode
Stikforbindelse
Varestatus
Aktiv
IP (Ingress Protection)
IP67, IP68
Registreringsmetode
Baggrundsundertrykkelse
Driftstemperatur
-20°C – 60°C
Registreringsafstand
1,969" (50mm)
Grundlæggende varenummer
Spænding - Forsyning
10V – 30V