LTF12UC2LDQP
DigiKeys varenummer
2170-LTF12UC2LDQP-ND
Producenter
Producentens varenummer
LTF12UC2LDQP
Beskrivelse
SENSOR OPTICAL ANALOG
Producentens standard leveringstid
4 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Optical Sensor 1,97" – 472,44" (5 – 1200cm) Analog udgange
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
LTF12UC2LDQP Modeller
Kategori
Registreringsafstand
1,97" – 472,44" (5 – 1200cm)
Producenter
Banner Engineering Corporation
Udgangstype
Analog
Serie
Spænding - Forsyning
12V – 30V
Emballage
Bulk
Driftstemperatur
-20°C – 55°C