LTF12IC2LDQP
DigiKeys varenummer
2170-LTF12IC2LDQP-ND
Producenter
Producentens varenummer
LTF12IC2LDQP
Beskrivelse
SENSOR OPTICAL 10-100CM ANALOG
Producentens standard leveringstid
6 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Optical Sensor 1,97" – 472,44" (5 – 1200cm) Analog udgange
Kategori
Registreringsafstand
1,97" – 472,44" (5 – 1200cm)
Producenter
Banner Engineering Corporation
Udgangstype
Analog
Serie
Spænding - Forsyning
12V – 30V
Emballage
Bulk
Driftstemperatur
-20°C – 55°C