LM150KUQP
DigiKeys varenummer
2170-LM150KUQP-ND
Producenter
Producentens varenummer
LM150KUQP
Beskrivelse
LASER DISPLACEMENT SENSOR; RANGE
Producentens standard leveringstid
6 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Baggrundsundertrykkelse Optiske sensorer 5,906" (150mm)
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
LM150KUQP Modeller
Kategori
Registreringsafstand
5,906" (150mm)
Producenter
Banner Engineering Corporation
Spænding - Forsyning
10V – 30V
Serie
Lyskilde
Rød LED
Emballage
Bulk
Tilslutningsmetode
Stikforbindelse, M12
Varestatus
Aktiv
Kabellængde
5,906" (150,00mm)