LEDWB225X150PW2-XQ
DigiKeys varenummer
2170-LEDWB225X150PW2-XQ-ND
Producenter
Producentens varenummer
LEDWB225X150PW2-XQ
Beskrivelse
VISION LIGHT - 225X150MM BACKLIG
Producentens standard leveringstid
4 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Bagbelysning Hvid
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
LEDWB225X150PW2-XQ Modeller
Kategori
Længde
10,738" (272,75mm)
Producenter
Banner Engineering Corporation
Bredde
7,091" (180,11mm)
Serie
Højde
1,002" (25,45mm)
Emballage
Boks
Længde - Emitterende overflade
8,858" (225,00mm)
Varestatus
Aktiv
Bredde - Emitterende overflade
5,906" (150,00mm)