K50PTCALGRY3AQ
DigiKeys varenummer
2170-K50PTCALGRY3AQ-ND
Producenter
Producentens varenummer
K50PTCALGRY3AQ
Beskrivelse
TOUCH INDICATOR, 50MM, K50 PRO
Producentens standard leveringstid
20 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Rund, Knap, Plan SPST-NO Panelmontering, Front 12 – 30VDC
Kategori
Oplysningstype, farve
Led, flerfarvet
Producenter
Banner Engineering Corporation
Spænding - Forsyning
12 – 30VDC
Serie
Responstid
300ms
Emballage
Boks
Termineringsudformning
Stikforbindelse (M12)
Varestatus
Aktiv
Paneludstansning-dimensioner
Circular - 50.00mm Dia
Monteringstype
Panelmontering, Front
Driftstemperatur
-40°C – 50°C