EA5R150PUXMODQ
DigiKeys varenummer
2170-EA5R150PUXMODQ-ND
Producenter
Producentens varenummer
EA5R150PUXMODQ
Beskrivelse
EZ-ARRAY RECEIVER: 150 MM (5.9 I
Producentens standard leveringstid
5 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Optiske sensorer 15,748" – 157,480" (400mm – 4m) PNP
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
EA5R150PUXMODQ Modeller
Kategori
Spænding - Forsyning
12V – 30V
Producenter
Banner Engineering Corporation
Outputkonfiguration
PNP
Serie
IP (Ingress Protection)
IP65, IEC
Emballage
Boks
Driftstemperatur
-40°C – 70°C
Varestatus
Aktiv
Grundlæggende varenummer
Registreringsafstand
15,748" – 157,480" (400mm – 4m)