CSB-M1250M1250-T
DigiKeys varenummer
2170-CSB-M1250M1250-T-ND
Producenter
Producentens varenummer
CSB-M1250M1250-T
Beskrivelse
EURO-STYLE QUICK DISCONNECT T SP
Producentens standard leveringstid
4 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Runde stikforbindelser T-formet fordeler 5/5 (2) Hanben/Hunfatninger (2) Frithængende (In-Line)
Kategori
Fastgørelsestype
Gevindskåret
Producenter
Banner Engineering Corporation
Husmateriale
Polyurethan (PUR)
Emballage
Pose
Hus, farve
Sort
Varestatus
Aktiv
Funktioner
Omløbermøtrik
Stikforbindelse udformning
T-formet fordeler
IP (Ingress Protection)
IP67 - Støvtæt, Vandtæt
Konvertering fra (adapterafslutning)
Hanben
Afskærmning
Uskærmet
Konvertering til (adapterafslutning)
Hunfatninger (2)
Strømklassificering (AMPS)
4A
Kappestørrelse - Indsats (konverter fra)
M12
Spændingsklassifikation
250VAC, 300VDC
Kappestørrelse - Indsats (konverter til)
M12
Driftstemperatur
-40°C – 105°C