BL60B640L14ASQ
DigiKeys varenummer
2170-BL60B640L14ASQ-ND
Producenter
Producentens varenummer
BL60B640L14ASQ
Beskrivelse
VISION LIGHT, 640MM, 12-30VDC
Producentens standard leveringstid
4 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Stang Blå
Kategori
Farve
Blå
Producenter
Banner Engineering Corporation
Længde
25.200" (640.08mm)
Serie
Bredde
2,400" (60,96mm)
Emballage
Boks
Højde
1,230" (31,24mm)
Varestatus
Aktiv
Længde - Emitterende overflade
20,400" (518,16mm)
Type
Stang
Bredde - Emitterende overflade
0,960" (24,38mm)