ATM0500D27K-T
DigiKeys varenummer
3387-ATM0500D27K-T-ND
Producenter
Producentens varenummer
ATM0500D27K-T
Beskrivelse
GRAPHIC DISPLAY TFT RGB 5"
Producentens standard leveringstid
22 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Resistiv Displaymoduler – LCD grafisk Transmitiv Rød, Grøn, Blå (RGB) TFT - farve Parallel, 24-bit (RGB) 5" (127,00mm) 800 x 480
Kategori
Synligt område
108,00mm B x 64,80mm H
Producenter
AZ Displays
Bagbelysning
LED
Emballage
Boks
Pixelopløsning
800 x 480
Varestatus
Aktiv
Interface
Parallel, 24-bit (RGB)
Displaytype
TFT - farve
Grafikfarve
Rød, Grøn, Blå (RGB)
Displaytilstand
Transmitiv
Punktstørrelse
0,14mm B x 0,14mm H
Touchskærm
Resistiv
Punktafstand
0,05mm B x 0,14mm H
Diagonal skærmstørrelse
5" (127,00mm)