AWH 24G-0222-T
AWH 24G-0222-T
AWH 24G-0222-T
DigiKeys varenummer
AE11078-ND
Producenter
Producentens varenummer
AWH 24G-0222-T
Beskrivelse
CONN HEADER VERT 24POS 2.54MM
Producentens standard leveringstid
14 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Tilslutnings-header Hulmontering 24 positioner 0,100" (2,54mm)
Kategori
Fastgørelsestype
Låsehager til låsning/udkast, Kort
Mfr
Kontaktlængde - Stift
0,130" (3,30mm)
Emballage
Bakke
Isoleringshøjde
0,669" (17,00mm)
Varestatus
Aktiv
Kontaktudformning
Kvadratisk
Stikforbindelse type
Kontaktfinish - Kobling
Guld
Kontakttype
Hanben
Kontaktfinishs tykkelse - Kobling
Flash
Afstand - Kobling
Kontaktfinish - Stift
Tin
Antal positioner
Kontaktmateriale
Messing
Antal rækker
2
Isoleringsmateriale
Polybutylen-terephthalat (PBT), Glasfyldt
Rækkeafstand - kobling
Funktioner
Kileforbindelsesgang
Antal positioner belastet
Alle
Driftstemperatur
-40°C – 105°C
Type
Klassifikation for materiales brandfarlighed
UL94V-0
Kappe
Afskærmet - 4 vægge
Isoleringsfarve
Grå
Monteringstype
Strømklassificering (AMPS)
3A