AWG28-40/F-1/300
DigiKeys varenummer
AE40B-25-ND
Producenter
Producentens varenummer
AWG28-40/F-1/300
Beskrivelse
CBL RIBN 40COND 0.039 MULTI 25'
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Fladbåndkabler Flere 40 Ledere 0,039" (1,00mm) Fladkabel 25,0' (7,62m)
Kategori
Afskærmning
Uskærmet
Båndtykkelse
0,035" (0,89mm)
Emballage
Boks
Bredde af bånd
1,575" (40,00mm)
Varestatus
Fås ikke længere hos DigiKey
Spænding
300 V
Antal ledere
40
Driftstemperatur
-10°C – 105°C
Længde
25,0' (7,62m)
Trådtykkelse
28 AWG
Isoleringsmodstand
100MOhm
Ledertråd
7-ledere / 36 AWG