AWG28-24/G-1/300
DigiKeys varenummer
AE24A-300-ND
123-AWG28-24/G-1/300-DS-ND
Producenter
Producentens varenummer
AWG28-24/G-1/300
Beskrivelse
CBL RIBN 24COND 0.039 GRAY 300'
Detaljeret beskrivelse
Enter Number of Feet in Order Quantity - Flat Ribbon Cable Gray 24 Conductors 0.039" (1.00mm) Flat Cable
Båndtykkelse
0,035" (0,89mm)
Serie
Bredde af bånd
0,945" (24,00mm)
Emballage
Bulk
Spænding
300 V
Driftstemperatur
-10°C – 105°C
Antal ledere
24
Isoleringsmodstand
100MOhm
Trådtykkelse
28 AWG
Ledertråd
7-ledere / 36 AWG