AWG28-10/G-1/300
DigiKeys varenummer
AE10A-300-ND
123-AWG28-10/G-1/300-DS-ND
Producenter
Producentens varenummer
AWG28-10/G-1/300
Beskrivelse
CBL RIBN 10COND 0.039 GRAY 300'
Producentens standard leveringstid
20 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Enter Number of Feet in Order Quantity - Flat Ribbon Cable Gray 10 Conductors 0.039" (1.00mm) Flat Cable
Kategori
Kappefarve
Mfr
Båndtykkelse
0,035" (0,89mm)
Serie
Bredde af bånd
0,394" (10,00mm)
Emballage
Spole
Digi-Spool™, Kontinuerlig spole
Kappe (isolerings )materiale
Polyvinylklorid (PVC)
Varestatus
Aktiv
Spænding
300 V
Kabeltype
Fladkabel
Driftstemperatur
-10°C – 105°C
Antal ledere
10
Klassificeringer
UL Style 2651
Afstand
Ledermateriale
Kobber, Tinbeslået
Længde
300,0' (91,44m)
Isoleringsmodstand
100MOhm
Trådtykkelse
28 AWG
Første ledermærke
Rød
Ledertråd
7-ledere / 36 AWG