AT-K-C-26-4-B/5
DigiKeys varenummer
A0542RC-ND
Producenter
Producentens varenummer
AT-K-C-26-4-B/5
Beskrivelse
CABLE MOD COIL 4COND BLACK 5'
Producentens standard leveringstid
16 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
4 Modulær konduktor Spole Kabel Sort 5' (1,52m)
Kategori
Trådtykkelse
26 AWG
Producenter
Assmann WSW Components
Ledertråd
7/0,0063"
Emballage
Bulk
Kappe (isolerings )materiale
Polyvinylklorid (PVC)
Varestatus
Aktiv
Kabelbredde
0,189" (4,80mm)
Kabeltype
Spole
Kabelhøjde
0,097" (2,46mm)
Antal ledere
4
Spolediameter
0,512" (13mm)