AT-K-26-6-S/1000
DigiKeys varenummer
A0063R-1000-ND
Producenter
Producentens varenummer
AT-K-26-6-S/1000
Beskrivelse
CABLE MOD FLAT 6COND SLVR 1000'
Detaljeret beskrivelse
6 Modulær konduktor Lige Kabel Sølv 1000' (304,80m)
Kategori
Trådtykkelse
26 AWG
Emballage
Spole
Kabelbredde
0,267" (6,80mm)
Kabelhøjde
0,097" (2,46mm)