AT-K-26-4-S/100
DigiKeys varenummer
A0043R-100-ND
Producenter
Producentens varenummer
AT-K-26-4-S/100
Beskrivelse
CABLE MOD FLAT 4COND SLVR 100'
Producentens standard leveringstid
16 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
4 Modulær konduktor Lige Kabel Sølv 100' (30,5m)
Kategori
Trådtykkelse
26 AWG
Producenter
Assmann WSW Components
Ledertråd
7/0,0063"
Emballage
Bulk
Kappe (isolerings )materiale
Polyvinylklorid (PVC)
Varestatus
Aktiv
Kabelbredde
0,189" (4,80mm)
Kabeltype
Lige
Kabelhøjde
0,097" (2,46mm)